O nas

Spark & Mortar wchodzi w skład czołowej grupy farmaceutycznej. W naszej pracy łączymy metody pracy charakterystyczne dla startupów z zasobami i doświadczeniem dużej organizacji.

Internet i smartfony zmieniają oczekiwania i zachowania konsumentów, którzy coraz więcej aktywności związanych ze zdrowiem przenoszą do sieci. Nasza praca polega na eksplorowaniu nowych możliwości, jakie przed branżą zdrowia otwierają cyfrowe technologie oraz najnowsze osiągnięcia nauki. Działamy zwinniej, szybciej i zawsze z konsumentem w centrum naszej uwagi.

Jeśli mielibyśmy zaszufladkować Spark & Mortar i w jednym zdaniu opisać czym jesteśmy, to nazwalibyśmy się

Startup studio dla Digitally-Native-Vertical-Brands w branży Health & Wellness

(co to w praktyce oznacza możesz przeczytać w artykule na naszym blogu)

W naszej pracy zależy nam na szybkiej nauce i przekuwaniu wniosków w kolejne wersje produktów. Ma to odzwierciedlenie w organizacji Spark & Mortar – sami tworzymy i wdrażamy strategię naszych biznesów oraz sami je potem prowadzimy. Nie outsourcujemy kluczowych kompetencji jak budowanie marki, CX/UX, design czy operacje eCommerce; uważamy, że kluczowe kompetencje to coś co trzeba rozwijać wewnątrz organizacji.

W tym celu stworzyliśmy interdyscyplinarny zespół pozwalający nam szybko przechodzić cykl: pomysł – prototyp – badania z klientami – wdrożenie.  Taka organizacja pracy sprawia również, że każdy z nas ma realny wpływ na tworzone produkty.

Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak tworzymy zespół? Przeczytaj ten artykuł

Zobacz z kim będziesz pracować