Brand Ownerka/Owner

Jesteśmy zespołem Spark and Mortar, jedną ze spółek z grupy USP Zdrowie. Naszym głównym zadaniem jest tworzenie i wprowadzanie na rynek e-commerce marek oraz produktów z branży wellness. Stale szukamy nowych rozwiązań które wspierają ludzi w przyjemnym dbaniu o Zdowie.

Rozwijamy nasze własne marki suplementacyjne (WIMIN, Brain Society), portal o tematyce zdrowotnej HelloZdrowie.pl oraz współpracujemy z markami z portfolio grupy USP Zdrowie. Praca na wielu projektach daje nam bardzo dużą przestrzeń na rozwój i naukę.

W tym momencie prowadzimy rekrutację na Brand Ownerke/Ownera kobiecej marki, której esencją są wartości takie jak: siostrzeństwo, wzajemne wsparcie, akceptacja różnorodności. Działamy jako zespół, który bardzo aktywnie prowadzi dialog z kobietami, stara się wsłuchiwać w ich głos, a swoimi działaniami pokazuje, że wspieramy nie tylko słowem.

Głównym zadaniem Brand Ownerki/Ownera będzie prowadzenie marki WIMIN, dbanie o jej rozwój i portfolio, a także czuwanie nad realizacją celów sprzedażowych i kierowanie angażującą dla kobiet komunikacją digitalową marki. Chcemy, by osoba, która zarządza marką kreowała nowe pomysły, uwzględniając głosy całego zespołu; wykazywała decyzyjność, odpowiedzialność i odwagę do podejmowania ryzyka biznesowego.

Brand Owner/Ownerka odpowiada za budżet, sprzedaż i rozwój marek. Współpracuje z zespołem specjalistów z różnych dziedzin, od web developmentu, tworzenia kontentu, przez logistykę, strategię, design po formulację i produkcję. Ważna jest dla nas umiejętność wyznaczania zadań zespołowi, a także monitorowania postępów i wspierania w realizacji celów.

Jako zespół często podejmujemy zadania, które są dla nas nowe, co za tym idzie – lubimy eksperymentować, próbować nowych rzeczy, udoskonalać je i wyciągać wnioski z naszych sukcesów oraz błędów.

Aktywnie działamy w social media, gdzie pokazujemy także nasz zespół, uczestniczymy w inicjatywach, które są dedykowane dla kobiet (live’y, wywiady, wydarzenia, targi), a wszystko w duchu siostrzeństwa i solidarności między kobietami. Chcemy, by Brand Ownerka/Owner również był/a naszym głosem i twarzą marki WIMIN!

Jakich kompetencji, doświadczenia i wiedzy oczekujemy:

– Doświadczenie z zakresu prowadzenia marki

– Dobra znajomość i duże doświadczenie związane z budowaniem serwisów www i komunikacji digital

– Bardzo dobre umiejętności analityczne

– Umiejętność zarządzania budżetem marki (P&L, budżet produkcyjny, budżet mediowy)

– Umiejętność zarządzania płaskim zespołem, wyznaczania zadań, prowadzenia projektów, tworzenia harmonogramów

– Doświadczenie z markami funkcjonującymi nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku (EU) będzie bardzo dużym plusem

– Doświadczenie ze sprzedażą na platformach eBay, Amazon również będzie bardzo dużym plusem

– Znajomość tematyki kobiecego zdrowia i zainteresowanie innowacjami z tego zakresu

Najważniejsze informacje:

– Wynagrodzenie, w zależności od Twojego doświadczenia i formy współpracy

– Elastyczny tryb pracy – w zależności od naszych ustaleń praca może być częściowo zdalna, w elastycznych godzinach. Lubimy i często pracujemy w trybie Home Office

– Współtworzenie kierunku rozwoju marki, realny wpływ na jej charakter i portfolio, możliwość brania udziału w ciekawych wielowątkowych projektach

Jeżeli czujesz, że to zadanie dla Ciebie – skontaktuj się z nami na adres p.kitlas@usp.pl.
Podczas rozmowy rekrutacyjnej poznasz zespół, z którym będziesz pracować – zespół ekspertek i specjalistek z różnych dziedzin, które wspólnie tworzą markę WIMIN. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zerknij na naszego Instagrama! https://www.instagram.com/allwimin/