Frontend Developer/Developerka

Frontend Developer/Developerka

Jesteśmy zespołem Spark and Mortar. Naszym głównym zadaniem jest tworzenie i wprowadzanie na rynek e-commerce marek i produktów z branży wellness. Pracujemy nad własnymi markami suplementacyjnym (np. WIMIN allwimin.com), portalami o tematyce zdrowotnej (jesteśmy właścicielami portalu Hello Zdrowie hellozdrowie.pl) jak i dla marek z portfolio grupy USP Zdrowie.

Głównym zadaniem Frontend Developera/Developerki będzie kodowanie stron internetowych we współpracy z Head of Design, Art Dierectorami, Copywriterami, UX Desinerami i softwarehouse. Główną rolą będzie tu zaprogramowanie stron i podstron na podstawie materiałów otrzymanych od UX/UI Designera.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie pracowała nad różnorodnymi projektami. Czasem będzie to strona blogowa, innym razem formularz zapisu do newslettera, kiedy indziej strona z lekkimi animacjami. Pracujemy na Figmie, co często ułatwia pisanie kodu. Kluczowe jest dla nas szybkie działanie, tak by nasze strony żyły i były elastyczne, zmieniały się i były nowoczesne.

Pracujemy w oparciu o platformę WordPress i na stałe blisko współpracujemy z bardzo dobrym software housem, który czuwa nad naszym backendem i realizuje duże projekty. Jednym z zadań osoby na tym stanowisku będzie wspólna praca z software housem, tak by nasze strony funkcjonowały poprawnie, a zmiany wprowadzane szybko i sprawnie.

Jakich kompetencji i doświadczenia oczekujemy:

– dobra znajomość WordPress

– bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JS

– minimum trzy lata doświadczenia w tworzeniu frontendu (prosimy o przesłanie porfolio)

– umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie, a co za tym idzie dobra organizacja pracy, samosterowność i odpowiedzialność za swój obszar

– nastawienie na współpracę i wspólne poszukiwanie rozwiązań

– zainteresowanie najnowszymi trendami z zakresu designu www i tak zwane oko do ładnych rzeczy będzie ogromnym plusem

– doświadczenie w pracy z projektami e-commerce będzie mile widziane, ale nie jest wymagane

Podstawowe informacje:

– wynagrodzenie, w zależności od Twojego doświadczenia i formy współpracy oferujemy od 8k-13k miesięcznie (pełny etat)

– budżet na rozwój (szkolenia i konferencje)

– elastyczny tryb pracy – w zależności od naszych ustaleń praca może być częściowo zdalna, w elastycznych godzinach, lubimy i często pracujemy w trybie Home Office

– jeżeli interesuje Cię branża zdrowotna i lubisz pracę na wielu projektach jednocześnie, to praca w Spark and Mortar daje wiele szans i możliwości rozwoju

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prześlij CV i portfolio na adres p.kitlas@sparkmortar.com Proces rekrutacyjny będzie składał się z rozmowy i zadania.