UX/UI Designerka/Designer

UX/UI Desinerka/Desiner

Jesteśmy zespołem Spark and Mortar. Naszym głównym zadaniem jest tworzenie i wprowadzanie na rynek e-commerce marek i produktów z branży wellness. Pracujemy nad własnymi markami suplementacyjnym (np. WIMIN allwimin.com), portalami o tematyce zdrowotnej (jesteśmy właścicielami portalu Hello Zdrowie hellozdrowie.pl) jak i dla marek z portfolio grupy USP Zdrowie.

Głównym zadaniem UX/UI Desinerki/Designera będzie tworzenie projektów serwisów internetowych we współpracy z Head of Design, Art Dierectorami, Copywriterami, Frontend Developerami i softwarehouse. Jesteśmy płaskim zespołem, a osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za swój obszar przy wsparciu ze strony współpracowników. Cenimy i wykorzystujemy pracę warsztatową. Często konsultujemy ze sobą swoje pomysły i współpracujemy z zewnętrznymi podmiotami, by uzyskać jak najlepszą jakość.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała nad wieloma projektami. Czasami będzie to projektowanie serwisu od początku, czasem zmiany na stronach, innym razem zadaniem będzie stworzenie nowego langing page czy projektowanie nowych funkcjonalności. Pracujemy nad wieloma projektami na raz, a naszą core kompetencją jest e-commerce.

Projekty w naszej spółce powstają w aplikacji Figma. Są również stworzone podwaliny funkcjonalności i użyteczności strony, które służą nam za start w większości projektów. Osoba zajmująca to stanowisko będzie odpowiedzialna za utrzymanie tego fundamentu w dobrej kondycji.

Jakich kompetencji, wiedzy i doświadczenia oczekujemy:

– znajomości najnowszych trendów dotyczących UX i UI szczególnie z obszaru e-commerce

– minimum 3 lat doświadczenia w tworzeniu UX i UI serwisów internetowych (prosimy o przesłanie portfolio) ze szczególnym uwzględnieniem serwisów z komponentą sklep

– bardzo dobrej znajomości aplikacji FIGMA

– umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie, a co za tym idzie dobra organizacja pracy, samosterowność i odpowiedzialność za swój obszar

– umiejętność stawiania hipotez z obszaru UX/UI i tworzenia projektów do testów na ich podstawie

– podstawowa umiejętność analizowania danych

– zainteresowanie najnowszymi trendami z zakresu designu www i tak zwane oko do ładnych rzeczy (poparte kilkoma przykładami z własnego portfolio)

Najważniejsze informacje:

– wynagrodzenie, w zależności od Twojego doświadczenia i formy współpracy oferujemy od 8k-13k miesięcznie (pełny etat)

– budżet na rozwój (szkolenia, konferencje)

– elastyczny tryb pracy – w zależności od naszych ustaleń praca może być częściowo zdalna, w elastycznych godzinach, lubimy i często pracujemy w trybie Home Office

– jeżeli interesuje Cię branża zdrowotna i jednocześnie e-commerce, to Spark and Mortar jest jednym z najciekawszych miejsc do pracy, mamy duże plany i wiele możliwości rozwoju

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prześlij CV i portfolio na adres p.kitlas@sparkmortar.com. Proces rekrutacyjny będzie się składał z rozmowy i zadania.